Müsabiqə təqvimi, 17-19 iyul 2009-cu il
Müsabiqə təqvimi, 17-19 iyul 2009-cu il
Anonim

Biz həftəlik nəzərdən başlayırıq yarış cədvəli sübutunu vurğulayır MotoGP Dünya Çempionatı Almaniyada. Onların mövcud olduğu və keçən il Pedrosa düzün sonundakı şok edici qəzada qəzaya uğradığı Buzzard dövrəsi. The Enduro Dünya Çempionatı Qrip-A səbəbiylə orada qaçmağın rahatlığı və ya olmaması ilə bağlı şübhələr aradan qalxdıqdan sonra qayıdır və Meksikada yarışmaq üçün Atlantik okeanına tullanır. Və MX3 Dünya Çempionatı Xorvatiyada istinad edilir.

Milli yarışda, bu həftə sonu istirahət etmək vaxtıdır, lakin Plaza de Toros de Las Ventasdakı Red Bull X-Fighters-ı və Montmelonun 24 saatını unutma. Daha çox yanacağa ehtiyacınız varsa, Racingpasión gündəmini yoxlayın.

  • Dünya Kuboku - Cümə 17:
    • Dünya çempionatı MotoGP: Almaniya
      • Cədvəllər:

        • 125cc pulsuz təcrübə: 12:40 - 13:40 (Teledeporte)
        • MotoGP pulsuz məşq: 13:55 - 14:55 (Teledeporte)
        • Pulsuz təcrübə 250cc: 15:10 - 16:10 (Teledeport)
  • Dünya Kuboku - Şənbə 18:
    • Dünya çempionatı MotoGP: Almaniya
      • Cədvəllər:

        • 125cc pulsuz təcrübə: 09:00 - 09:40 (Teledeporte)
        • MotoGP pulsuz məşq: 09:55 - 10:55 (Teledeporte)
        • Pulsuz təcrübə 250cc: 11:10 - 12:10 (Teledeport)
        • 125cc vaxtlı məşq: 13:00 - 13:40 (La Primera, Teledeporte)
        • MotoGP vaxtlı məşq: 13:55 - 14:55 (La Primera, Teledeporte)
        • Vaxtlı məşq 250cc: 15:10 - 15:55 (La 2, Teledeport)
    • Dünya çempionatı Enduro: Meksika
  • Dünya Kuboku - Bazar 19:
    • Dünya çempionatı MotoGP: Kataloniya Almaniya
      • Cədvəllər:

        • İstiləşmə MotoGP: 09:40 - 10:00 (Teledeporte, Birinci)
        • 125cc yarış: 11:00 (Teledeport, Birinci)
        • 250cc Yarış: 12:15 (Teledeport, Birinci)
        • MotoGP Yarışı: 14:00 (Teledeporte, Birinci)
    • Dünya çempionatı Enduro: Meksika
    • Dünya çempionatı Motocross MX3: Xorvatiya
  • Britaniya Milli - Bazar 19:
    • Britaniya çempionatı Supermotosikllər: Mallory Parkı

      • Cədvəllər:

        • İlk canlı Superbikes yarışı: 14:00 (Eurosport 2)
        • İkinci gecikmiş Superbikes yarışı: 20:00 (Eurosport 2)
        • Gecikmiş ilk Superbikes yarışı: 20 Bazar ertəsi, 17:00 (Eurosport 2)
        • İkinci gecikmiş Superbikes yarışı: 20 Bazar ertəsi, 17:30 (Eurosport 2)
        • İkinci gecikmiş Superbikes yarışı: 21 çərşənbə axşamı, 10:00 (Eurosport 2)
  • Milli - 17, 18 və 19-cu günlər:
    • 24 saat Montmelo: Circuit of Catalunya
  • Red Bull X-Fighters - 17 Cümə:
    • Gecə hoppanır Madrid: Las Ventas bulring

      • Cədvəllər:

        Canlı Yayım: 22:15 (Freecaster)

  • Regional - şənbə 18:
    • Qeyri-hesabsız sərbəst üsul: Sərbəst stil Ciudad de Cabra (Kordoba)
    • Qeyri-hesabsız Dirt Track: V Dirt-Track City of Chiclana (Cádiz)
    • AMCA Motokros Çempionatı: El Remedio
    • Kanar Motokros Çempionatı: Gáldar (Las Palmas)
    • İspaniya Leonese Superkross Çempionatı: Cogeces del Monte (Valyadolid)
    • Qol vurmayan İspaniya Mançeqo Qapalı Enduro Çempionatı: I Indoor Enduro Villa de Yunquera de Henares (Qvadalaxara)
    • Qol vurmayan İspaniya Mançeqo Superkross Çempionatı: IX Super Kross Villa de Pedro Muñoz (Ciudad Real)
    • Kataloniyanın yüksəliş sürəti çempionatı: Barselona
    • Vic Motorshow Festivalı: Vic (Barselona)
    • Qeyri-hesablı Enduro Dözümlülük: II Enduro Enduro Bitem (Tarragona)
    • Motokros Sosial Çempionatı: Mototerra Sta Margarida de Montbui (Barselona)
    • Motokros Sosial Çempionatı: Motocros Vallgorguina 3rd Cursa Social 2009 (Barselona)
    • Qalisiya Superkross Çempionatı: A Capela (A Coruña)
    • Balear Sürət Çempionatı: Renn Arena (Llucmajor)
    • Çempionlar beşiyi: Cartagena (Murcia)
    • Valensiya Superkross Çempionatı: La Font de la Figuera Supercross (Valensiya)
  • Regional - bazar 19:
    • Asturiya Motokros Çempionatı: La Magdalena (Villaviciosa)
    • Asturiya Sınaq Çempionatı: Piloña
    • Rodicar Sürət Kuboku: Castroponce (Leon)
    • Tenerife Sınaq Çempionatı: Tijoco (Adeje)
    • Kastiliya Leones Daxili Enduro Çempionatı: Matapozuelos (Valyadolid)
    • Motokros Sosial Çempionatı: Motocros Vallgorguina 3rd Cursa Social 2009 (Barselona)
    • Kataloniya Supermotard Çempionatı: Supermotard Mora d´Ebre Galatxo (Tarragona)
    • Kataloniya Enduret Çempionatı: Enduret MAC Reus (Tarragona)
    • Kataloniya Sınaq Çempionatı: Nens de Paunun III Sınaqı (Girona)
    • Qalisiya Sınaq Çempionatı: Aldan (Cangas)
    • Madrid Minimoto Çempionatı: Alcorcón (Madrid)
    • Çempionlar beşiyi: Cartagena (Murcia)
    • Qeyri-hesab sürəti: XVIII Speed Trophy -Ciudad de Alzira- (Valensiya)
    • Bask Sınaq Çempionatı: Ataun

Tövsiyə: