Video: Regional müsabiqə təqvimi, 21-23 oktyabr
2024 Müəllif: Nicholas Abramson | [email protected]. Son dəyişdirildi: 2024-02-10 18:20
- Əndəlus, bazar 23:
Qeyri-hesabsız motokros: İl Trophy MX Córdoba 2016-nın 7-ci raundu - Espejo (Córdoba)
- Araqon, bazar 23:
- Aragon Sürət Çempionatı: Los Arcos Circuit (Navarra)
- Aragonese Pit Cross Çempionatı: Zuera (Saragoza)
- Aragonese Motokros Çempionatı: Tauste (Saragoza)
- Balear adaları, şənbə 22:
Balear Motokros Çempionatı: Felanitx (Mallorca)
- Balear adaları, bazar 23:
Balear Enduro Dözümlülük Çempionatı: Sa Koma (İbiza)
- Kanar adaları, bazar 23:
Kanar motokros çempionatı: Las Palmas (Las Palmas)
- Cantabria, şənbə 22:
Kantabriya Kross Çempionatı: Unquera (Cantabria)
- Cantabria, Bazar 23:
- Cantabrian Sürət Çempionatı: Los Arcos Circuit (Navarra)
- Kantabriya Kross Çempionatı: Zuera (Saragoza)
- Castilla y Leon, bazar 23:
Castilian Leonese Sürət Çempionatı: Los Arcos Circuit (Navarra)
- Castilla La Mancha, Bazar 23:
- Kastiliya Mançeqo Motokros Çempionatı: Talavera (Toledo)
- Kastiliya Mançeqo Enduro Çempionatı: Campillos de Paraviento (Kuenka)
- Kataloniya, şənbə 22:
- Girona Müqavimət Çempionatı: 1-ci Üç Saatlıq Müqavimət Dövrü del Clot (Girona)
- Klassik Sınaq Sosial Çempionatı: 2 Dies de Santigosa Classic (Girona)
- Qeyri-hesabsız motokros: Motokros amb Futur (Lleida)
- Kataloniya, bazar 23:
- Kataloniya Enduret Çempionatı: 1-ci Politg Enduret (Lleida)
- Kataloniya Motokros Çempionatı: Motocros PM Figueres (Girona)
- Sınaq Sosial Capeonato: Berguedadan Sant Julia de Cerdanyolaya (Barselona) sınaq
- Katalan Capeonato de Minimotos: Minivelocitat Minimotos Manfer Empuriabrava (Girona)
- Extremadura, şənbə 22:
Extremeño Supermotard Çempionatı: Talavera La Real (Cáceres)
- Qalisiya, şənbə 22:
Qalisiya Uşaq Sınaq Çempionatı: Mondoñedo (Lugo)
- Qalisiya, Bazar 23:
- Qalisiya Klassik Sınaq Çempionatı: Mondoñedo (Lugo)
- Qalisiya Superkross Çempionatı: Gomesende (Orense)
- Madrid, bazar 23:
- Madrilenian Motokros Çempionatı: Dan Martín de la Vega (Madrid)
- Madrid Minimotar Çempionatı: La Higuera (Seqoviya)
- Madrid Minimoto Çempionatı: La Higuera (Seqoviya)
- Madrid Enduro Çempionatı: Campillos de Paraviento (Kuenka)
- Murcia, bazar 23:
Murcian Motokros Çempionatı: La Alhama (Murcia)
- Navarra, bazar 23:
Navarre Sürət Çempionatı: Los Arcos Circuit (Navarra)
- Valensiya, şənbə 22:
Valensiya Sürət Çempionatı: Albaída (Valensiya)
- Valensiya, şənbə 22:
- Valensiya Motokros Çempionatı: Vinarón (Castellón)
- Valensiya Supermoto Çempionatı: Albaída (Valensiya)
- Valensiya Sınaq Çempionatı: III Viver Sınaqı (Castellón)
- Bask ölkəsi, şənbə 22:
Bask Kross Çempionatı: Gesaltza Anana (Alava)
Tövsiyə:
Regional müsabiqə təqvimi, 28-30 oktyabr
28-30 oktyabr 2011-ci il həftəsi üçün Regional Müsabiqə Təqvimi
Regional müsabiqə təqvimi, 30 sentyabr - 2 oktyabr
30 sentyabr - 2 oktyabr 2011-ci il həftəsi üçün Regional Yarışlar Təqvimi
Regional müsabiqə təqvimi, 29-31 oktyabr
Əndəlus, Şənbə 30: Əndəlus Motokros Çempionatı: XI Motokros Valverde del Camino şəhəri (Huelva) Qeyri-hesab sürəti: Mac 90 Trophy of
Regional müsabiqə təqvimi, 22-24 oktyabr
Əndəlus, Şənbə 23: Motokrosda xal alınmadı: II İl Trophy Testi Huelva La Puebla de Guzmán (Huelva) Əndəlusiya, Bazar 24: Əndəlus Çempionatı
Regional müsabiqə təqvimi, 15-17 oktyabr
Əndəlusiya, Bazar 17: Motokrosda qol vurulmadı: VII MX İl Trophy Diputación de Córdoba MX 2010 (Córdoba) Araqon, Bazar 17: Araqon Çempionatı